• ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
  • 022 829 93 52 / 022 829 93 53
  • info@gadmed.pl

Przychodnia medyczna GADMED z Warszawy zaprasza na konsultacje u lekarza okulisty. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości usług medycznych – bez długich kolejek, z najlepszymi specjalistami i w przystępnych cenach.

Okuliści przyjmujący w naszym gabinecie prowadzą badania wzroku, w tym badania wzroku w ramach medycyny pracy, a także zajmują się dobieraniem odpowiednich metod korekcji wad wzroku – dalekowzroczność (nadwzroczność), krótkowzroczność, astygmatyzm i inne. Korygujemy wady wzroku z wykorzystaniem okularów korekcyjnych, a także soczewek kontaktowych, które dobieramy dla naszych pacjentów.

W gabinecie okulistycznym można otrzymać profesjonalną pomoc w przypadku chorób oczu: infekcje, zapalenie spojówek, zespół suchego oka, jaskra, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD), zaćma (katarakta) i inne.

Zapraszamy do zapisania się na wizytę do gabinetu okulistycznego w celu wykonania badań profilaktycznych oraz przy pojawiających się niepokojących objawach – nagłe pogorszenie jakości wzroku, zaburzenia w widzeniu, częste łzawienie oczu czy bóle gałki ocznej.

Pacjentom naszej Przychodni zapewniamy profesjonalną diagnostykę wad i schorzeń oczu w oparciu o nowoczesny sprzęt okulistyczny.

W razie dodatkowych pytań oraz w celu umówienia się na wizytę do lekarza okulisty w naszej przychodni medycznej prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego: https://www.gadmed.pl/formularz_kontaktowy/ lub telefoniczny pod numerami tel.(22) 829 93 52/ (22) 829 93 53 w godz. 09.00 – 18.00

GADMED – okulista Warszawa Centrum – zapraszamy serdecznie do zapisania się na wizytę w naszej przechodni medycznej!