• ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
  • 022 829 93 52 / 022 829 93 53
  • info@gadmed.pl
Badania medycyny pracy w 1 dzień – umów wizytę na jutro

Przychodnia medyczna GADMED z Warszawy zaprasza na konsultacje u lekarza okulisty. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości usług medycznych – bez długich kolejek, z najlepszymi specjalistami i w przystępnych cenach.

Okuliści przyjmujący w naszym gabinecie prowadzą badania wzroku, w tym badania wzroku w ramach medycyny pracy, a także zajmują się dobieraniem odpowiednich metod korekcji wad wzroku – dalekowzroczność (nadwzroczność), krótkowzroczność, astygmatyzm i inne. Korygujemy wady wzroku z wykorzystaniem okularów korekcyjnych, a także soczewek kontaktowych, które dobieramy dla naszych pacjentów.

W gabinecie okulistycznym można otrzymać profesjonalną pomoc w przypadku chorób oczu: infekcje, zapalenie spojówek, zespół suchego oka, jaskra, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD), zaćma (katarakta) i inne.

Zapraszamy do zapisania się na wizytę do gabinetu okulistycznego w celu wykonania badań profilaktycznych oraz przy pojawiających się niepokojących objawach – nagłe pogorszenie jakości wzroku, zaburzenia w widzeniu, częste łzawienie oczu czy bóle gałki ocznej.

Pacjentom naszej Przychodni zapewniamy profesjonalną diagnostykę wad i schorzeń oczu w oparciu o nowoczesny sprzęt okulistyczny.

W razie dodatkowych pytań związanych z konsultacjami u lekarza okulisty w naszej przychodni medycznej, jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie.

GADMED – okulista Warszawa Centrum – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!