• ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
  • 022 829 93 52 / 022 829 93 53
  • info@gadmed.pl
Badania medycyny pracy w 1 dzień – umów wizytę na jutro
  • GINEKOLOG

    Przychodnia GADMED zapewnia szeroki zakres usług ginekologicznych, od badań profilaktycznych i drobnych zabiegów, po opiekę nad kobietą w ciąży. Zapraszamy również do skorzystania z pakietów usług w wyjątkowych cenach.

Dla pacjentek, które pierwszy raz korzystają z usług poradni ginekologicznej w Przychodni GADMED:

Dla pacjentek, które wiedzą, że w ciągu roku pojawią się w poradni więcej niż jeden raz:

Dla pacjentek ciężarnych, które pragną być objęte opieką przez cały okres ciąży:

foto_21

Przychodnia medyczna GADMED z Warszawy oferuje szeroką gamę usług ginekologicznych dla kobiet – badania profilaktyczne, badania USG, antykoncepcja, drobne zabiegi. Zapewniamy profesjonalną opiekę kobietom w ciąży.

Ginekolog, dr Katarzyna Lewicka, przyjmująca w przychodni GADMED to wykwalifikowana, doświadczona lekarka z odpowiednim podejściem do pacjentek, zapewniająca komfort oraz dyskrecję. Każda kobieta wybierająca naszą Przychodnię jest otoczona przez cały czas najlepszą opieką specjalistów.

Nasz gabinet ginekologiczny jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt do USG – przeprowadzamy badania USG transvaginalne, badania przez powłoki brzuszne, badania USG piersi i sutków. W gabinecie można skorzystać z pełnej palety badań diagnostycznych, w tym między innymi: cytologia, wymazy, badania w kierunku wykrywania przeciwciał. Prowadzimy leczenie w oparciu o nowoczesne leki oraz wykonujemy drobne zabiegi ginekologiczne.

Przychodnia medyczna GADMED oferuje specjalne pakiety usług w atrakcyjnych cenach – dla nowych pacjentek gabinetu, jak również dla pacjentek, które regularnie korzystają z naszej oferty. Przygotowaliśmy specjalne pakiety dla kobiet w ciąży, pragnących być przez cały ten okres objęte profesjonalną opieką lekarską.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy stale do Państwa dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.

GADMED – ginekolog Warszawa Centrum – zapraszamy serdecznie do zapisania się na wizytę w naszej przechodni medycznej!