• ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
  • 022 829 93 52 / 022 829 93 53
  • info@gadmed.pl
Badania medycyny pracy w 1 dzień – umów wizytę na jutro

Przychodnia medyczna GADMED z Warszawy zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarza usług ginekologicznych. W naszej przychodni przyjmuje dr Katarzyna Lewicka, ginekolog-położnik oraz ginekolog dziecięcy, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu dzieci i młodzieży poniżej 16. roku życia.

Konsultacja ginekologiczna w młodym wieku jest polecana przede wszystkim w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w rozwoju oraz funkcjonowaniu żeńskich narządów płciowych. Do wizyty powinny skłonić między innym: zaburzenia miesiączkowania, bóle w podbrzuszu, bóle piersi, infekcje intymne.

Naszym pacjentom zapewniamy dyskrecję i komfort – lekarze przyjmujący w naszej przychodni medycznej to wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Kompleksowo wyposażony gabinet ginekologiczny w przychodni GADMED to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego badania. Wykorzystujemy sprzęt USG, który stosowany jest do prowadzenia bezbolesnych, bezinwazyjnych badań ginekologicznych. Wykonujemy drobne zabiegi ginekologiczne oraz pobrania materiału do dalszych badań.

Cennik wizyt w naszym gabinecie ginekologicznym dostępny jest w zakładce: Cennik – Badania ginekologiczne. Przygotowaliśmy także specjalne pakiety pozwalające na korzystanie z konsultacji w jeszcze niższych cenach.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty medycznej zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.

GADMED – ginekolog dziecięcy Warszawa – zapraszamy do umówienia się na konsultację w naszej przychodni medycznej!